Istorijat

◦ 1988. godine - Magistratura, Filozofski fakultet, Novi Sad
◦ 1980. godine - Diploma, Filozofski fakultet, Novi Sad

Bibliografija
◦ List nebeske knjige,Zmaj, Novi Sad, 2003.
◦ Ka poetici eseja Isidore Sekulić, u Delo Isidore Sekulić u nauci o književnosti, zbornik radova, Novi Sad, 2000.
- Biblijska parabola u romanu Derviš i smrt Meše Selimovića, rad u projektu Žanrovi srpske književnosti, Filozofski fakultet Novi Sad, 2006.
◦ Biblijski podtekst romana Derviš i smrt Meše Selimovića, Književnost i jezik, 3-4, 2005, Beograd.
◦ Urušavanje mitske stvarnosti u Pekićevom Novom Jerusalimu, referat podnet na MSC 2006, u toku je publikovanje u zborniku.
◦ Intertekstualnost kao nova nastavna metodologija, referat s međunarodnog skupa: Savremene tendencije u nastavi, Beograd, 2006, zbornik je u pripremi.
◦ Dinamične i zvučne pesničke slike, u Poezija Zlate Kocić, Novi Sad, 2006.
◦ Biblijska legenda u podtekstu romana Prokleta avlija, rad u projektu Odseka za srpsku književnost i jezik: Žanrovi srpske književnosti, Filozofski fakultet, Novi Sad, 2007.
◦ Povratne pesničke slike, Duhovno pesništvo Miodraga Pavlovića, Zbornik radova, Piva, 2005.
◦ Hazarski rečnik Milorada Pavića u kontekstu srpske srednjovekovne književnosti, Književnost i jezik, 3-4, 2006, Beograd.