Istorijat

◦ 2015. godine – Izbor u zvanje – asistent, Filozofski fakultet, Novi Sad,
◦ 2013. godine - Diploma – master, Filozofski fakultet, Novi Sad,
Oblast: Filozofske nauke
(naslov rada: „Hegelov Wiederkunft“)
◦ 2012. godine – Diploma, Filozofski fakultet, Novi Sad,
Oblast: Filozofske nauke
(naslov rada: „Kriza filozofije istorije: Mesto misli Vilhelma Diltaja“)

Oblasti istraživanja:
◦ Filozofija istorije
◦ Ontologija
◦ Klasična nemačka filozofija

Stipendije/studijski boravci:
- Univerzitet u Ljubljani, 24.09.2014. – 17.07.2015. – boravak na drugoj godini doktorskih studija preko razmene studenata u okviru programa mobilnosti Basileus

Nagrade i priznanja:
- Nagrada „Dr Zoran Đinđić“ za najbolji završni rad, diplomski rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz oblasti filozofskih i socioloških nauka za 2012. godinu, za rad pod naslovom: Kriza filozofije istorije: Mesto misli Vilhelma Diltaja

Bibliografija:
- Ničeov protiv sistem, u ARHE, Časopis za filozofiju, Filozofski fakultet – Odsek za filozofiju, Novi Sad, god. X, br. 20/2013, str. 162-173.
- Fridrih Niče: Sokrat i dekadencija, u ARHE, Časopis za filozofiju, Filozofski fakultet – Odsek za filozofiju, Novi Sad, god. XI, br. 21/2014, str. 81-93.
- Jeretički eseji i Hajdegerova Senka, u ARHE, Časopis za filozofiju, Filozofski fakultet – Odsek za filozofiju, Novi Sad, god. XI, br. 22/2014, str. 221-234.
- Foucault: On the trajectory of the question: Was ist der Mensch?, u Engaging Foucault (Vol 1.), Institut za filozofiju i društvenu teoriju, Beograd, 2015, str. 33-46.

Učešće na naučnim skupovima:
- Michel Foucault – On spatial thinking of History, Reading the City – Iconic Places, Veszprem, oktobar 2013.
- Jan Patočka: Metafizika i povest, Godišnji skup Srpskog filozofskog društva: Nauka i metafizika, Sremski Karlovci, septembar 2014.
- Michel Foucault: Archaeology as a Counter-Anthropological Mode of Thinking, Engaging Foucault, Beograd, decembar 2014.
- State politics or politics of state, Thinking Beyond Capitalism, Beograd, decembar 2014.
- Problem privida u Hegelovoj filozofiji povesti, Godišnji skup Srpskog filozofskog društva: Stvarnost i privid, septembar 2015.
- Ničeov Anti-Diring, Niče i kultura resantimana, Novi Sad, decembar 2015.