Razmena studenata
  Campus Europae
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Sastanak sa studentima FF koji idu na razmenu u letnjem semestru 2017/2018.

U petak, 26. januara, održan je sastanak sa studentima Filozofskog fakulteta koji idu na razmenu u letnjem semestru 2017/2018. Na sastanku su studenti imali prilike da se međusobno upoznaju i da se podsete koje su procedure za studente na razmeni na Fakultetu. Na početku sastanka, prof. dr Zoran Paunović, prodekan za međunarodnu saradnju i nauku, pozdravio je studente i poželeo im srećan put i uspešan boravak na razmeni.

U letnjem semestru će 45 studenata FF boraviti na razmeni na univerzitetima u Austriji, Francuskoj, Grčkoj, Holandiji, Mađarskoj, Poljskoj, Nemačkoj, Portugalu, Rumuniji, Italiji, Španiji, Sloveniji, Turskoj, Rusiji i na Kipru, a nekima je mobilnost već počela sada u januaru.
Želimo im srećan put i prijatan boravak na razmeni!

Kancelarija za međunarodnu saradnju