Razmena studenata

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Program studentske virtuelne mobilnosti
u okviru programa MILETUS

Obaveštavamo vas da Univerzitet u Novom Sadu organizuje program studentske virtuelne mobilnosti u okviru projekta MILETUS (Students' Mobility Capacity Building in Higher Education in Ukraine and Serbia), usmeren na studente 3. i 4. godine osnovnih studija i studente master studija fakulteta članica Univerziteta u Novom Sadu.

Program će biti prezentovan na info danu MILETUS projekta koji će se održati 16. maja 2018. sa početkom u 16h na Fakutetu tehničkih nauka, u nastavnom bloku u učionici 308.

Više o kursevima i programu možete naći na posteru i u pozivu za mobilnost na sledećem linkovima: poster i poziv.

Prijavni formular nalazi se na sledećem linku: prijavni formular.

Popunjen prijavni formular treba poslati na sledeću imejl adresu:
application_MILETUS@manufacturing.de

Krajni rok za slanje prijava je 25 maj 2018.

Selekcija najboljih prijava biće završena do 31. maja 2018.

Prvi krug virtuelne mobinosti će biti sproveden od 01. juna  do 30. juna 2018.

Kurseve će ponuditi partneri MILETUS projekta iz evropskih zemalja: Politehnički univerzitet u Milanu, Italija (Politecnico di Milano, Italy), Univerzitet u Alborgu, Danska (Aalborg University, Denmark), Tehnički univerzitet u Hamburgu, Nemačka (TU Hamburg, Germany).