Razmena studenata
  Campus Europae
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Predavanje o programu Evropskog istraživačkog saveta (European Research Council ERC)

Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo da prisustvujete predavanju koje će održati dr Luis FARIÑA BUSTO (Research Programme Officer, PE2 Panel co-ordinator) iz Izvršne agencije evropskog istraživačkog saveta (European Research Council Executive Agency), tela Evropske komisije za finansiranje istraživanja sa izvrsnim rezultatima.

Tema predavanja je European Research Council  - Funding opportunities for frontier science, a organizovano je u saradnji Instituta za fiziku u Beogradu i SANU.

U prilogu se nalazi pozivnica sa detaljima o predavanju.

Predavanje se održava u četvrtak 8. decembra 2016. godine u 10:00 časova, u Svečanoj sali Srpske akademije nauka i umetnosti (drugi sprat Palate SANU, Knez Mihailova 35).