Razmena studenata
  Campus Europae
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Dijalog na temu obrazovanja u inostranstvu
i zapošljavanja u Srbiji

Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta organizuje za studente dijalog na aktuelnu temu obrazovanja u inostranstvu i zapošljavanja nakon povratka u Srbiju, sa našim gostom, Damirom Nađom. Damir Nađ je završio master studije u oblasti međunarodnih odnosa na Univerzitetu u Drezdenu (Nemačka) i vratio se 2011. godine u Novi Sad i započeo poslovnu karijeru u NIS-u, gde danas radi kao direktor Sektora za organizacionu efektivnost. Koje su najveće dileme i izazovi, a koje su najbitnije odluke koje treba doneti prilikom povratka u Novi Sad nakon završenih studija u inostranstvu? Kako izgleda realnost jednog povratnika i da li bi iz današnje perspektive nešto drugačije uradili?  Studenti će imati priliku da prodiskutuju sa gostom još mnogo važnih pitanja i saznaju korisne savete koji im mogu olakšati tranzicioni period i osvežiti perspektivu kada dođe do primene stečenih  znanja i veština u drugačijem kontekstu.

Dijalog će se održati 31. marta u 14 časova u Amfiteatru Rektorata.

Pozivamo sve zainteresovane studente da prisustvuju.

Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta