Razmena studenata
  Campus Europae
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Konkurs za stipendije za master studije na Državnom univerzitetu "Lobačevski" u Nižnjem Novgorodu

Državni univerzitet "Lobačevski" u Nižnjem Novgorodu (Rusija) je raspisao konkurs za stipendije na nivou master studija.

U oblasti filoloških nauka, žurnalistike, istorije i međunarodnih odnosa predavanja su na ruskom jeziku, dok se u oblasti
menadžmenta, informacionih tehnologija, matematike i informatike predavanja realizuju na engleskom jeziku.

Stipendija pokriva troškove školarine i deo troškova smeštaja u studentskom domu, a najbolji studenti će tokom studija biti nagrađeni dodatnim bonusima.

Sve informacije povodom ove stipendije mogu se naći na

Povodom eventualnih pitanja, kontaktirati:  admissions@fis.unn.ru

Napomena: rok za slanje, odnosno prijem prijavne dokumentacije kandidata sa Univerziteta u Novom Sadu je 15. jun 2015. godine.