Početna >

U PONEDELjAK 30. MARTA 2009. GODINE, S POČETKOM U 12.00 ČASOVA
U KONGRESNOM CENTRU NOVOSADSKOG SAJMA

(Novosadski sajam, Hajduk Veljkova 11 – glavni ulaz u aulu Master centra;
u auli – stepenice gore desno – Kongresni centar)

Poštovani studenti,
Senat Univerztiteta u Novom Sadu je na osnovu predloga fakulteta u sastavu Univerziteta doneo odluku o dodeli nagrada najboljim studentima Univerziteta. Sa velikim zadovoljstvom Vam čestitam na postignutom uspehu u školskoj 2007/08. godini i želim Vam još puno uspeha u studiranju, naučnom radu, sportu, umetnosti... Univerzitet u Novom Sadu poziva sve nagrađene studente na svečanost uručenja nagrada u ponedeljak 30. marta 2009. godine s početkom u 12.00 časova, u Kongresnom centru Novosadskog sajma (Hajduk Veljkova 11).

Za sve vrste nagrada, studentima će biti uručen SERTIFIKAT UNIVERZITETA. Pored toga, za sledeće vrste nagrada uručečuju se i NOVČANE NAGRADE:
- Nagrada najboljem studentu Fakulteta,
- Nagrada studentima za postignut uspeh u toku studija (za kategorije: Izuzetna nagrada i Nagrada),
- Nagrada studentima za postignut uspeh u prethodnom studiranju (za kategoriju: Izuzetna nagrada),
- Nagrada za vrhunske rezultate u umetnosti,
- Nagrada za vrhunske rezultate u sportu,
- Nagrada „Mileva Marić-Ajnštajn“,
- Nagrada „Aleksandar Saša Popović“ i
- Posebno priznanje studentima (najbolji sgudenti u obrazovno-naučnom polju).

Spisak svih nagrađenih studenata objavljen je sajtu Univerziteta u Novom Sadu

Studentima koji primaju više nagrada za koje su predviđene i novčane nagrade, dodeljuje se samo jedna novčana nagrada i to za onu nagradu koja se studentu dodeljuje a za koju je predviđen najveći iznos, izuzev za Nagradu „Mileva Marić Ajnštajn“, Nagradu „Aleksandar Saša Popović“ i nagrade za vrhunske rezultate u sportu i u umetnosti koje se dodeljuju u novčanom iznosu bez obzira na druge novčane nagrade koje student prima. Novčane nagrade studenti mogu podići u ekspozituri Vojvođanske banke na Prirodno-matematičkom fakultetu u periodu od 30. marta do 15. jula 2009. godine (radi identifikacije prilikom preuzimanja novčanih nagrada potrebno je poneti ličnu kartu).

Očekujemo vas na svečanosti!
S poštovanjem,
Prof. dr Radmila Marinković-Nedučin
REKTOR UNIVERZITETA U NOVOM SADU

OBAVEŠTENjE ZA STUDENTE KOJI PRIMAJU NOVČANE NAGRADE:

Nagrađeni studenti Filozofskog fakulteta (pdf)