Početna >
Poziv o zainteresovanosti za saradnju sa institutima i fakultetima u nemačkoj pokrajini Baden Virtenberg

Obavestavamo Vas da Ministarstvo za nauku i tehnoloski razvoj Republike Srbije sprovodi aktivnosti koje su usmerene ka intenziviranju naucnoistrazivacke saradnje sa nemackom pokrajinom Baden Virtemberg (Baden-Wuerttemberg) u kojoj se nalaze veoma znacajni univerziteti i naucnoistrazivacke institucije (u prilogu poruke je spisak instituta i univerziteta).

U skladu sa navedenim, molimo Vas da nam dostavite informaciju o vašoj zainteresovanosti za buduću saradnju.

Ukoliko je uspostavljena (ili je postojala ranije) saradnja izmedju istrazivackih grupa iz Vase institucije i istrazivackih grupa iz naucnoistrazivackih institucija iz navedene pokrajine, molimo Vas, takodje, da nas i o tome informisete. Informacija treba da obuhvata sledece elemente: naziv projekta, period realizacije projekta, podatke o koordinatorima projekta (sa srpske i nemacke strane) kao i naziv programa u okviru koga se projekat realizuje (ili je realizovan).

Rok za dostavljanje informacije je 20. februar 2009. godine na sledecu email adresu: suzana.vojinovic at nauka.gov.rs i julija.kasalica at nauka.gov.rs

Unapred zahvalna,
Suzana Vojinovic

Sektor za medjunarodnu naucnu i tehnolosku saradnju