Početna >

Na osnovu člana 6  Pravilnika  o sprovođenju izbora za Studentski parlament Univerziteta u Novom Sadu, dekan Fakulteta donosi

ODLUKU
o raspisivanju izbora za Studentski parlament Filozofskog fakulteta
Univerziteta u Novom Sadu

I

Izbori za Studentski parlament Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu održaće se dana 18.4.2018. godine,  u periodu od 8 do 18 časova u Klubu nastavnika (prizemlјe zgrade Filozofskog fakulteta).

II

Izbori se raspisuju za 15 članova Studentskog parlamenta Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.
Rok za predaju kandidatura je  2.4.2018. godine. Kandidature se predaju svakog radnog dana od 10 do 13 časova u kancelariji 338/3 sprat na Fakultetu.

III

Istovremeno sa izborima za Studentski parlament Filozofskog fakulteta održaće se i za izbori za članove Studentskog parlamenta Univerziteta u Novom Sadu.

Dekan Filozofskog fakulteta
 Prof. dr Ivana Živančević-Sekeruš, s.r.