Početna >

Obaveštenje mladim istraživačima u vezi sa preliminarnom rang listom Ministartsva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja za učešće na naučnoistraživačkim projektima

Radi realizacije Poziva talentovanim mladim istraživačima-studentima doktorskih akademskih studija za učešće u naučnoistraživačkim projektima u 2018. godini, molimo sve istraživače koji se nalaze na preliminarnoj listi da se u što kraćem roku obrate Fakultetu radi sticanja zvanja (istraživač pripravnik, istraživač saradnik).

Sve informacije za sticanje zvanja možete pronaći na strani Sticanje naučnih zvanja - Potrebna dokumentacija.

Istraživači koji se nalaze na preliminarnoj rang listi, a koji se već nalaze u radnom odnosu na Fakultetu, kopiju Ugovor o radu i M-obrazac mogu preuzeti u Službi za opšte i pravne poslove.