Početna > Vesti>

Šahovski turnir na Filozofskom fakultetu od 17. do 19. marta

Dragi studenti, profesori i ostali zaposleni na Filozofskom fakultetu,

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da učestvujete na Šahovskom turniru Filozofskog fakulteta u Novom Sadu. Turnir će trajati tri dana (od 17. do 19. marta) i održaće se u profesorskom klubu fakulteta. Pravo učešća na turniru imaju svi studenti, profesori, i ostali zaposleni na Filozofskom fakultetu. Prijavite se putem mejl adrese: sahovskiturnir.ff@gmail.com najkasnije do 15. marta. Potrebno je navesti ime i prezime, godište, kategoriju (nije obavezno imati kategoriju) i kontakt (mejl adresu ili br. telefona). Kotizacija iznosi 150 dinara. Svim učesnicima će biti obezbeđena hrana i osveženje u toku trajanja turnira.

Svakog dana se igraju po tri kola sa tempom igre od 15 minuta po igraču. Sistem parovanja je švajcarski. Osvajačima prva tri mesta obezbeđeni su pehari i zahvalnice. Turnir počinje u 18 sati.

Organizacioni tim Šahovskog turnira Filozofskog fakulteta
Marijana Topo