Početna > Vesti>

održanih dana
14.4.2015. godine

- Konstatuje se da je na izbore izašao 634 studenata
- Na izborima za Studentski parlament Univerziteta u Novom Sadu utvrđeni su sledeći glasovi:

• kandidat Dalibor Mirić je osvojio 347 glasova,
  • kandidat Aleksandra Mandić je osvojila  305  glasova,
  • kandidat Isidora Marković je osvojila  203  glasa,
  • kandidat Dušan Piksiades je osvojio  153  glasa,
  • kandidat Isidora Filipov je osvojila  348  glasova.

Prema rezultatima glasanja za članove Studentskog parlamenta Univerziteta u Novom Sadu izabrani su:

1. Isidora Filipov 348
2. Dalibor Mirić 347
3. Aleksandra Mandić 305

Shodno Pravilniku o sprovođenju izbora za Studentski parlament Univerziteta u Novom Sadu, prigovor na regularnost izbornog postupka i rezultate izbora podnosi se izbornoj komisiji u roku od 24č od objavlјivanja rezultata izbora.

U Novom Sadu
14.4.2015. u 20:00 časova

Predsednik Izborne komisije                                              Za Izbornu komisiju
Filozofskog fakulteta                                                   Univerziteta u Novom Sadu