Početna > Vesti>

FFoto2015 fotografsko takmičenje

Da li ste ikada želeli da baš vaša fotografija krasi sajt ili brošuru Fakulteta? Filozofski fakultet otvara foto konkurs FFoto2015! Potrebne su nam vaše slike našeg Fakulteta kojim biste doprineli predstavljanju Fakulteta u najboljem svetlu.

Uslovi učešća:
1. Učesnici moraju biti studenti ili zaposleni Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.
2. Maksimalan broj fotografija po autoru je 10.
3. Uz fotografije je potrebno priložiti i ispunjen formular o saglasnosti za korišćenje fotografija koji možete preuzeti ovde.
4. Fotografije moraju imati žig (watermark) sa imenom autora u donjem desnom uglu.

Fotografije u rezoluciji od najmanje 3648×2736 5 MP (minimalno 300 dpi) možete dostaviti na disku, USB-u, ili postaviti na Dropbox, Google Drive (ili neki sličan servis) i link poslati na international@ff.uns.ac.rs sa nazivom FFoto konkurs u nazivu mejla.

Predlozi tema za konkurs su:

• Filozofski fakultet kroz objektiv
  • Strani studenti na Filozofskom fakultetu
  • Erazmus + na Filozofskom fakultetu
  • Filozofski fakultet – mesto za inspiraciju
  • Filozofski fakultet – centar interkulturalnih dešavanja
  • Širimo znanje!
  • Lepo lice Fakulteta
  • Knjiga je moj najbolji drug J
  • Slobodna tema

Prijave traju do 20. juna.

Stručni žiri odabraće jednu od poslatih fotografija kao pobedničku. Autor pobedničke fotografije za nagradu dobija tablet računar, a Fakultet je obezbedio nagrade i za ostale uspešne autore fotografija.

Ukoliko pošalje fotografije, autor je saglasan da Fakultet može upotrebiti fotografije i van konkursa (za izložbu, sajt i sl.) i učešćem na konkursu autor prenosi autorsko pravo na Fakultet.

Najbolje fotografije biće izložene u holu Fakulteta.