Početna > Vesti>

Centar za jezike: prezentacija radionice francuske konverzacije pod nazivom TALK' ACTIVE (Language Conversation Workshop)

U ponedeljak 25. maja, u sali 114 sa početkom u 12 sati, biće održana prezentacija radionice francuske konverzacije pod nazivom TALK' ACTIVE (Language Conversation Workshop) u okviru programa ERASMUS+.

Cilj radionice je da se osnaži kompetencija naših studenata za komunikaciju na francuskom jeziku, naročito onih koji se spremaju za programe studentske razmene.

Radionica će biti organizovana tokom zimskog semestra školske 2015/16. godine, a njenim radom će rukovoditi izvorni govornici.

Više detalja o prijavi, ceni i trajanju radionice zainteresovani će dobiti na samoj prezentaciji.