Početna > Vesti>

POZIV ZA PRILOGE ZA ČETVRTI BROJ ČASOPISA
ZBORNIK ZA JEZIKE I KNJIŽEVNOSTI
FILOZOFSKOG FAKULTETA U NOVOM SADU

Krajem 2010. godine Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu pokrenuo je novi časopis Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu koji izlazi jednom godišnje.
Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu je časopis koji objavljuje radove iz oblasti jezika i književnosti, osim metodike nastave jezika i književnosti.
Pozivamo vas da svojim prilogom doprinesete kvalitetu našeg časopisa.
Više informacija o časopisu i tehnička uputstva za pripremu rukopisa dostavljamo u prilogu.
Rok za predaju radova za četvrti broj Zbornika za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (za 2014. godinu) je 16. avgust 2014. godine.
Očekujemo vaše priloge.

Uputstvo za autore

Uredništvo
zbornikjk@ff.uns.ac.rs

CALL FOR PAPERS FOR THE FOURTH ISSUE OF
THE JOURNAL FOR LANGUAGES AND LITERATURES
OF THE FACULTY OF PHILOSOPHY IN NOVI SAD

The Faculty of Philosophy, University of Novi Sad, Serbia, founded a new journal Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad) at the end of 2010. The Journal will come out once a year.
The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad publishes papers in the field of language and literature, except teaching methodology.
We gladly invite you to send your paper and contribute to the quality of our Journal
More information about our Journal and our submission policy are presented in the attachment.
 Submission deadline for the fourth issue of The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad (2014 issue) is August 16, 2014.
Looking forward to hearing from you,

Submission policy

Editorial Board