Početna > Vesti>

SKONUS dodelio zahvalnicu prof. dr Ivani Živančević Sekeruš, dekanici Filozofskog fakulteta

Na Svečanoj akademiji povodom Dana studenata koja je održana u Beogradu 3. aprila 2014. godine u organizaciji  Studentske konferencije univerzitetâ u Srbiji (SKONUS), uz podršku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Ministarstva omladine i sporta, prof. dr Ivani Živančević Sekeruš, dekanici Filozofskog fakulteta, dodeljena je “Zahvalnica za značajan doprinos kvalitetu obrazovanja studenata i podršci u unapređenju studentskog organizovanja na univerzitetima u Srbiji”.
Svečanoj akademiji SKONUS-a prisustvovali su predsednik Republike Srbije Tomislav Nikolić, ministri prosvete i omladine i sporta – prof. dr Tomislav Jovanović i Vanja Udovičić, te rektori, dekani i profesori univerziteta u Srbiji.