Početna > Vesti>

Filozofski fakultet na Sajmu obrazovanja “Putokazi” od 28.2. do 4.3. 2014. godine

Filozofski fakultet će se predstaviti na 10. Sajmu obrazovanja “Putokazi” od 28.2. do 4.3. 2014. godine u Master-hali Novosadskog sajma. “Putokazi” afirmišu visokoškolske i srednjoškolske obrazovne institucije iz zemlje i inostranstva.
Filozofski fakultet će u godini jubileja, 60 godina od osnivanja, predstaviti novu kampanju za upis u školsku 2014/2015. godinu. Za vreme trajanja sajma, svi zainteresovani posetioci će moći da dobiju informacije o upisu, terminima Otvorenih vrata i pripremnoj nastavi koji se održavaju tokom proleća, kao i sve druge informacije o Filozofskom fakultetu i akreditovanim studijskim programima.
U isto vreme, na Novosadskom sajmu održavaju se i Salon knjiga i Art Ekspo koje takođe možete posetiti.
Ulaz za sve posetioce je besplatan.