Početna > Vesti>

POZIV ZA UČEŠĆE STUDENATA NA RADIONICI KOJU ORGANIZUJE NAFTNA INDUSTRIJA SRBIJE U OKVIRU TEMPUS PROJEKTA SIPUS

U okviru TEMPUS projekta SIPUS (Strengthening of Internationalisation Policies at Universities in Serbia), Naftna industrija Srbije kao partner na projektu organizuje radionicu za studente Univerziteta u Novom Sadu.

Cilj radionice je da iz ugla privrednog subjekta ukaže studentima na ključne veštine i kompetencije koje bi im omogućile da adekvatno odgovore izazovima savremenog tržišta rada.

Radionica se sastoji iz predavanja i studija slučaja.

1. Predavanje:

• Termin: 08. decembar 2014. godine
  • Mesto: amfiteatar Rektorata Univerziteta u Novom Sadu
  • Predavač: Andrey Shibanov, zamenik Generalnog direktora, direktor Funkcije za organizaciona pitanja, NIS a.d. Novi Sad
  • Tema predavanja: My HR story

2.  Case study:

• Termin: 08. decembar 2014. godine
  • Mesto: multimedionalna sala Rektorata Univerziteta u Novom Sadu
  • Case study 1: Biti šampion! Idealan kandidat – da li to postoji?
  • Case study 2: Razvoj talenata kao ključni potencijal organizacije

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju da bi se prijavili za učešće u radionici:

• Studenti završnih godina studija (IV i V godina) Univerziteta u Novom Sadu
  • Prosek iznad 8,50 tokom dosadašnjih studija

Informacije i dokumentacija koju je neophodno dostaviti u prijavi za učešće u radionici:

• Kontakt e-mail
  • Kontakt telefon
  • Naziv fakulteta i smera/odseka
  • Godina studija
  • Prosek ocena tokom dosadašnjih studija
  • Kratku biografiju (CV)
  • Motivaciono pismo

Rok za prijavu: 01. decembar  2014. godine

Prijava se vrši isključivo putem e-maila: hr.obuka@nis.eu
* U nazivu prijave (subject e-maila) potrebno je naznaciti “SIPUS - Prijava za radionicu NIS-a”.

Napomena 1: Prijave kandidata koji ne pošalju kompletnu dokumentaciju neće se smatrati validnim i prijava se neće uzetu u obzir u postupku selekcije.

Napomena 2: Neblagovremene prijave se neće razmatrati

Poziv (pdf)