Početna > Vesti>

Poziv na predavanje prof.dr Hendrika Fernandea na temu
mobilnosti studenata u okviru evropskih mreža i programa Erasmus+

Poštovani,

Sa velikim zadovoljstvom Vas pozivamo na predavanje koje će održati prof. dr Hendrik Ferdinande na temu mobilnosti studenata u okviru evropskih programa  i mreža namenjenih unapređenju internacionalizacije visokog obrazovanja. Podatke o biografiji prof. Ferdinandea možete naći u prilogu.

Izuzetno bogato međunarodno iskustvo prof. Ferdinandea doprineće boljem uvidu u prethodne i predstojeće aktivnosti Evropske unije kojima se podržava i povećava akademska mobilnost
(od programa usklađivanja nastavnih programa do akademskih mreža za mlade preduzetnike) i pružiti nove informacije
 o tome kako je koncipiran novi program EU za finansiranje obrazovanja od 2014-2020. godine - ERASMUS+.

Predavanje će biti održano u UTORAK, 7. oktobra 2014. u 13.00 časova, u amfiteatru Centralne zgrade UNS-a.

Srdačan pozdrav,

Kancelarija za međunarodnu saradnju UNS-a