Početna > Vesti>

Elektronsko zaduživanje izbornih predmeta za zimski semestar šk. 2013/14. godine

Izborni predmeti-doktorske studije

Poštovani studenti,

molimo vas da izvršite zaduživanje, odnosno potvrdu izbornih predmeta putem vaših studentskih naloga, opcije u padajućem meniju BIRANjE PREDMETA. Podrazumeva se da ste izborne predmete koje ćete sebi zadužiti preko naloga prijavili predmetnom nastavniku. Ovakvo zaduživanje predmeta je samo jedini način da to prijavite studentskoj službi, bez donošenja obrazaca na šalter službe kao prošle godine.
Rok za zaduživanje predmeta traje od 8. novembra do 15. novembra 2013. godine.

Molimo studente prvi put upisane u prvu godinu doktorskih studija da dođu u studentsku službu po svoje naloge kako bi mogli da potvrde izborne predmete i ubuduće koriste iste za prijavu ispita, plaćanje školarine i overu semestra.
Prilikom preuzimanja naloga molimo vas da obavestite referenta o izboru vašeg savetnika (potencijalnog mentora).

Studentska služba