Početna > Vesti>

Potpisan protokol o saradnji sa Kulturnim centrom
Ambasade Islamske republike Irana

1

Danas je potpisan protokol o saradnji između Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu i Kulturnog centra Ambasade Islamske republike Irana. Protokolom je predviđeno organizovanje kursa persijskog jezika i organizacija raznih događaja kojima bi se predstavila iranska kultura i običaji.

Potpisivanju protokola prisustvovali su zaposleni Filozofskog fakulteta.

2

Kurs persijskog jezika će početi ovog semestra u okviru Centra za jezike na Filozofskom fakultetu. Kurs će biti otvoren za sve zainteresovane, a biće besplatan za sve studente Univerziteta. Kulturni centar Ambasade Islamske republike Irana će svim polaznicima obezbediti udžbenike, a najbolji studenti na kursu imaće priliku da idu u jednomesečnu posetu Iranu. Detalji o prijavi biće istaknuti na sajtu Fakulteta do kraja ove nedelje.
Više fotografija možete pogledati u Galeriji.