Početna > Vesti>

Probno polaganje IELTS ispita

Prijavite se za besplatno probno polaganja IELTS ispita koja će se održati 19.oktobra na Filozofskom fakultetu popunjavanjem online formulara . Ukoliko ne možete da otvorite formular, molimo vas da unesete sledeći link u pretraživač http://goo.gl/N8by1V.
Probno polaganje se organizuje za dve komponente  Listening i Reading za akademski modul i Listening, Reading i Writing za opšti.
Broj mesta je ograničen!
Više informacija o IELTS testu možete pronaći na www.britishcouncil.rs/ielts .
IELTS je napopularniji test provere znanja engleskog jezika na svetu koji je kandidatima potreban zbog daljeg života ili studija u inostranstvu. Rezultate IELTS ispita prihvata preko 7000 organizacija u svetu, uključujući univerzitete, poslodavce i druga profesionalna tela.
Probno testiranje je ključna faza u procesu izrade testa. Kroz probno testiranje Kembridž proverava ispitne materijale.
Probno testiranje vam pomaže prilikom pripreme  tako što:

• imate priliku da se upoznate sa formatom testa;
  • dobijate povratnu informaciju za Writing i broj poena za Listening i Reading delove;
  • pomaže vam da otkrijete na kojim veštinama treba više da radite.