Početna > Vesti>

V susret studenata psihologije sa prostora
bivše Jugoslavije "TraNSfer znanja"

Klub studenata psihologije „traNSfer“ organizuje V susret studenata psihologije sa prostora bivše Jugoslavije pod nazivom „TraNSfer znanja“. Susret počinje u petak 16.11. i traje do nedelje na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Cilj susreta je da studenti iz regiona razmene iskustva i znanja iz oblasti psihologije, uporede prednosti i poteškoće studiranja, čuju zanimljiva predavanja i učestvuju na radionicama.

Otvaranje Susreta zakazano je u petak 16.11. u 17h u svečanoj Sali Fakulteta. Trodnevni susret ispunjen je bogatim programom: predavanjima istaknutih profesora, prezentovanjem radova studenata, izložbom fotografija na temu „Emocije“, radionicama i naravno druženjem.

Klub studenata psihologije „traNSfer“ postoji već 11 godina na Odseku za psihologiju na Filozofskom fakultetu. „TraNSfer” podstiče i omogućava dodatnu aktivnost studenata kako na fakultetu tako i u široj društvenoj zajednici sa ciljem afirmacije struke, sticanjem znanja i iskustva tokom studiranja.