Početna > Vesti>

TEMPUS-IV-Projekat „Modernizing Teacher Education in a European Perspective - MOTED“

Konferencija konzorcijuma

Peta konferencija konzorcijuma u okviru međunarodnog TEMPUS projekta „Modernizing Teacher Education in a European Perspective - MOTED“ u kome učestvuje Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu održava se od 2. do 4. februara na Filozofskom fakultetu. Pored Univerziteta u Novom Sadu, učesnici konferencije su partneri na projektu - univerziteti u Sarajevu, Mostaru, Zagrebu, Kragujevcu, Ljubljani, Klagenfurtu, Tilburgu i Minsteru. Koordinator projekta ispred Univerziteta u Novom Sadu je prof. dr Ivan Jerković. Projekat „Modernizing Teacher Education in a European Perspective - MOTED“ jedan je od ukupno sedam TEMPUS projekata u kojima trenutno učestvuje Filozofski fakultet.