Početna > Vesti>

Putujući studentski sajam 2012

Pod pokroviteljstvom agencije CampusFrance, francuski instituti iz Beograda, Sofije, Skoplja i Podgorice, organizuju treći putujući studentski sajam koji će se održati u holu Rektorata Univerziteta u Beogradu. Studenti će ovom prilikom moći da dobiju informacije o studijama u Francuskoj i frankofonim studijama u regionu. Ovaj jednodnevni sajam okupiće mnogobrojne predstavnike francuskih univerziteta, rukovodioce francuskih ili frankofonih studijskih programa u Srbiji, Makedoniji, Bugarskoj ili Crnoj Gori, kao i predstavnike Frankofone univerzitetske agencije i programa Tempus i Erasmus Mundus.
Da biste se dobro pripremili za univerzitetsku 2013/2014. godinu, dođite i informišite se o studijama u Francuskoj, francusko-srpskim programima, i o mogućnostima finansiranja vaših studija.