Početna > Vesti>

PREZENTACIJA PROGRAMA MOBILNOSTI ERASMUS MUNDUS
13. decembar 2012, u 10 časova, Fakultet tehničkih nauka

Obaveštavamo sve zainteresovane studente i zaposlene Filozofskog fakulteta u Novom Sadu da će se, u okviru velike promotivne ture svih programa mobilnosti u okviru Erasmus Mundus akcije 2 koja će se održavati u periodu od 10. do 14. decembra 2012. godine na univerzitetima u Srbiji i Crnoj Gori, održati i prezentacija ovih programa na Univerzitetu u Novom Sadu.

Univerzitet u Novom Sadu je ko-koordinator programa Basileus IV i biće domaćin promotivne ture 13. decembra 2012. godine. Toga dana, prezentacija programa Basileus IV kao i ostalih Erasmus Mundus programa mobilnosti će se održati  u svečanoj sali FTN-a, od 10 do 12 časova. Od 12 do 15 časova je planirano vreme za studente, istraživače i osoblje da  saznaju više  informacija od predstavnika partnerskih univerziteta koji će im biti na raspolaganju u holu FTN-a.

Detaljnu satnicu svih prezentacija pogledajte ovde.

Više o Erasmus Munduns programima možete pronaći na sajtu Fakulteta.

Kancelarija za međunarodnu saradnju