Početna > Vesti>

PRAKSE ZA STUDENTE UNS-A U NAFTNOJ INDUSTRIJI SRBIJE

NIS traži mlade – vi izaberite NIS!

Ako želite da saznate kako rade najbolji, ako želite da učite i steknete iskustvo u međunarodnom timu stručnjaka - PRIDRUŽITE NAM SE!

NIS a.d. počinje sa programima studentske prakse za 2012. godinu!

Kao odgovorna kompanija okrenuta budućnosti, NIS i ove godine otvara vrata studentima i mladim talentima. U skladu sa svojim poslovnim aktivnostima, i na temelju dobre saradnje sa Univerzitetima, NIS će u 2012. godini sprovesti dve vrste studentske prakse:

• Letnju praksu – za studente koji teže znanju između ispita; trajanje – od jula do oktobra (maksimalno tri meseca)
  • Praksu „10 sati u nedelji“ – zasnovanu na potrebama biznisa, a uz novčanu nadoknadu studentima, trajanje do godinu dana

Svi zainteresovani studenti će proći selekciju na osnovu biografije i intervjua koji će biti sprovedeni u saradnji sa centrima za razvoj karijere Univerziteta u Novom Sadu i Univerziteta u Beogradu.

Za najbolje studente otvara se i mogućnost zaposlenja!

Sva bliža obaveštenja i uslove prijavljivanja možete potražiti na
NIS-ovom korporativnom sajtu www.nis.rs/poslovi-i-karijera/studentska-praksa-2012

Rok za prijavljivanje: 03. Jun 2012.

Iskoristite svoju šansu!