Početna > Vesti>

NAGRAĐENI STUDENTI ZA ŠKOLSKU 2010/11. GODINU

Svečana dodela nagrada studenatima za postignut uspeh u školskoj 2010/11. godini održati u utorak 22. maja 2012. godine u 12,00 časova u amfiteatru Tehnološkog fakulteta, (prizemlje), Bulevar Cara Lazara 1, Novi Sad.

Na svečanosti će biti uručene sledeće nagrade: nagrade najboljim studentima fakulteta, izuzetne nagrade za završene studije, izuzetne nagrade za uspeh u toku studiranja, nagrade za vrhunske rezultate u umetnosti i sportu, nagrade "Mileva Marić Anštajn"" i izuzetne nagrade za naučni i stručni rad studenata.

Diplome mogu podići u Centru za razvoj karijere, Dr Ilije Đuričića 3 (u okviru Doma Bajić), u periodu od 26. maja do 30. juna 2012. godine, od 9 do 15 časova (www.razvojkarijere.uns.ac.rs). Paralelno sa pripremom svečanosti, priprema se i dodela novčanih nagrada studentima. Novčane nagrade studenti mogu preuzeti od 22. maja a informacije o načinu preuzimanja se nalaze na sajtu Univerziteta.

Spisak nagrađenih studenata (pdf)

Studentska služba