Početna > Vesti>

Fondacija dr Zoran Đinđić: Konkurs za pokrivanje putnih troškova

Fondacija dr Zoran Đindic uz podršku Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, AP Vojvodina otvara konkurs za finansijsku podršku studentima i postdiplomcima sa Univerziteta u Srbiji  za odlazak na studijska putovanja, nastavak školovanja, kao i ucešce na letnjim školama, naucnim i strucnim konferencijama do novembra 2012.

Program podrazumeva iskljucivo pokrivanje putnih troškova kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa i bice otvoren u kontinuitetu do utroška planiranih sredstava.

Više informacija o programu I uslovima konkurisanja možete naci na sajtu Fondacije dr Zoran Đindic www.fond-djindjic.org

Ovom prilikom bi smo Vas najljubaznije zamolili da ovu informaciju prosledite svima za koje smatrate da bi mogli biti zainteresovani, kao I da je postavite na web sajt Vašeg fakulteta/univerziteta.

Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije o programu slobodno nam se obratite.

Maja Đokvucic
Project assistant