Početna > Vesti>

Naučno-stručni skup "Savremeni trendovi u psihologiji"

Poštovane koleginice/poštovane kolege,

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo da prisustvujete svečanom otvaranju naučno-stručnog skupa "Savremeni trendovi u psihologiji", koje će se održati 14. oktobra 2011. u 18 sati u Kino sali Filozofskog fakulteta.

Organizator skupa je Odsek za psihologiju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, a u okviru konferencijskih aktivnosti predviđena su plenarna izlaganja, usmena saopštenja (klasifikovana po oblastima u odgovarajuće simpozijume), okrugli stolovi, radionice, posteri i studentska sekcija. U okviru konferencije planirane su i prateće aktivnosti - svečana večera, koktel, poseta kulturnim znamenitostima Novog Sada...

U okviru skupa, plenarna predavanja održaće eminentni stručnjaci iz zemlje i inostranstva i to:

Prof. dr Ted Huston, University of Texas, USA
Prof. dr Mikloš Biro, Univerzitet u Novom Sadu, Srbija
dr Merim Bilalić, University of Tübingen, Germany
dr Mirjana Božić, University of Cambridge, UK

Celokupan program skupa možete naći na adresi:

U ime Odseka za psihologiju,
Prof. dr Ivan Jerković, šef Odseka