Početna > Vesti>

FILOZOFSKI FAKULTET ORGANIZUJE ŠESTI MEĐUNARODNI INTERDISCIPLINARNI SIMPOZIJUM SUSRET KULTURA

Ponosimo se što smo postali tačka susreta kultura i verujemo da smo uspeli trajno da ustanovimo ove susrete i tako razvijamo saradnju sa svima kojima su susreti i kultura u srcu.
                                                                                                                                                                                                                   Prof. dr Ljiljana Subotić, dekanica Fakulteta, na otvaranju 5. Simpozijuma, 1. decembra 2009.

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu organizovati Šesti međunarodni interdisciplinarni simpozijum Susret kultura koji će se održati 1. decembra 2011. na Dan Fakulteta.
Poziv za učešće možete pogledati.
Prethodni Simpozijum okupio je oko 200 učesnika iz više od 10 zemalja koji su predstavili svoje radove iz raznih oblasti, a sve na istu okvirnu temu, susret različitih kultura.
Iskreno se nadamo da ćemo i ove godine uspeti da okupimo vrhunske stručnjake i čujemo kvalitetna izlaganja, te da ćemo i u budućnosti kroz Susrete kultura graditi čvrste odnose na polju društveno-humanističkih nauka.

Uprava Filozofskog fakulteta