Početna > Vesti>

Predavanje o stipendijama Alexander von Humboldt

Klub stipendista fondacija Alexander von Humboldt i DAAD pri Univerzitetu u Novom Sadu organizuje predavanje o stipendijama fondacije Alexander von Humboldt, Bon/Nemačka. Predavanje će održati prof. dr Miloš Tešić, član Kluba, profesor Fakulteta tehnikih nauka u penziji i član Vojvođanske akademije nauka i umetnosti, u petak, 18. novembra 2011. u Zbornici Fakulteta tehničkih nauka, Trg Dositeja Obradovića 6, zgrada F, prvi sprat, sa početkom u 13 h. Stipendije Alexander von Humboldt i predavanje namenjeni su prvenstveno docentima, vanrednim profesorima i asistentima Univeziteta.

Dokument o Humboldt stipendijama možete dobiti i ako ga lično, uz predstavljanje, tražite sa adrese tesic@uns.ac.rs.