Početna > Vesti>

KONKURS ZA NAJBOLJI STUDENTSKI RAD

na temu:
DRUŠTVENE NEJEDNAKOSTI I SOCIJALNA PRAVDA

U okviru ove teme studenti mogu da odaberu bilo koji aspekt istraživanja društvenih nejednakosti i socijalne pravde.

Na konkursu mogu da učestvuju svi studenti osnovnih studija sociologije Filozofskog fakulteta u Novom Sadu.

Krajnji rok za predaju radova je 30. april 2012. godine.

Radovi treba da budu otkucani ćiriličnim ili latiničnim pismom (font 12, Times New Roman, prored 1,5). Za navođenje literature i način citiranja koristiti uputstvo Godišnjaka Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (dostupno na sajtu fakulteta). Rad ne treba da ima više od 20 strana (uključujući i tabele, grafikone i druge priloge). Rad treba da sadrži apstrakt (koji ne treba da bude duži od pola strane) kao i ključne reči. Studenti treba da predaju rad i u pisanoj (jedan primerak) i u elektronskoj formi (poslati na sociolog@ff.uns.ac.rs). Obavezno navesti godinu studija i kontakt telefon.

Studenti će radove usmeno prezentovati najkasnije dve nedelje nakon završetka konkursa. Najbolji radovi studenata biće predloženi za objavljivanje u "Žurnalu za sociologiju" i nagrađeni kompletom knjiga.

Za sva eventualna pitanja obratiti se asistentkinji Ani Pajvančić (kabinet 83/2).

Želimo Vam uspešan rad!