Početna > Vesti>

UNIVERZITETSKI PROGRAM RADNE PRAKSE
U SKUPŠTINI, POKRAJINSKOJ VLADI, POKRAJINSKIM ORGANIMA UPRAVE
I FONDOVIMA, DIREKCIJAMA I ZAVODIMA ČIJI JE OSNIVAČ AUTONOMNA POKRAJINA VOJVODINA
u školskoj 2011/12. godini

Poštovani,

Univerzitet u Novom Sadu je na osnovu zaključenog Sporazuma o saradnji sa Skupštinom i Izvršnim većem APV, raspisao Konkurs za studente Univerzitetskog programa radne prakse u Skupštini AP Vojvodine, Vladi AP Vojvodine, pokrajinskim organima uprave i fondovima, direkcijama i zavodima čiji je osnivač Autonomna Pokrajina Vojvodina i Univerzitetskog programa radne prakse u jedinicama lokalne samouprave na teritoriji Autonomne Pokrajine Vojvodine u 2011/2012. godini, koji je otvoren za studente našeg Univerziteta i traje do 30. decembra 2011. godine.

Konkurs je zvanično objavljen na sajtu Univerziteta (www.uns.ac.rs, www.razvojkarijere.uns.ac.rs), gde studenti mogu preuzeti formular za prijavu, kao i dodatne informacije o Programu.

Za dodatne informacije svi zainteresovani se mogu obratiti saradnici u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Novom Sadu, Sonji Šovljanski
telefon: +381 21 485 2041
mail : ssonja@uns.ac.rs

www.razvojkarijere.uns.ac.rs