Početna > Vesti>

Obaveštenje o predaji radova za GODIŠNJAK Filozofskog fakulteta u 2011.

Nastavnicima i saradnicima,

Obaveštavamo sve nastavnike i saradnike Filozofskog fakulteta u Novom Sadu da se priprema XXXV broj časopisa Godišnjak. U vezi sa tim, molimo vas da pripremite naučne radove i predate ih urednicima, prof.dr Vladislavi Ružić i prof. dr Dušanu Marinkoviću ili sekretaru redakcije (M. Drči, kancelarija u centralnoj biblioteci). Pošto smo kao i ranijih godina vezani rokovima radi završetka broja, molimo vas da se pridržavate sledećih uputstava:

1. Radove treba predati najkasnije do 20. juna 2011. godine;
  2. Radove u časopisu Godišnjak mogu objavljivati svi nastavnici i saradnici Filozofskog fakulteta;
  3. Uputstvo za pisanje rada, već je istaknuto na sajtu Fakulteta          (FORMULARI -> Uputstvo za pripremu rukopisa za štampu) i odštampano je u uvodnom delu poslednjeg broja GODIŠNJAK;
  4. Radove treba predati u pisanoj i elektronskoj formi (na CD-u);
  5. Recenzente predatih radova odredice urednici zajedno sa članovima redakcije.

Za dodatne informacije obratite se M. Drči tel.:485-3939; lok.:3939.
imejl: drca@ff.uns.ac.rs

Za Redakciju,