Početna > Vesti>

Poziv za otvaranje naloga na Akademskoj računarskoj mreži Univerziteta

Pozivamo sve zaposlene i studente da se registruju na Akademskoj računarskoj mreži Univerziteta. Otvaranjem naloga dobija se
- besplatno korišćenje servisa bežičnog Interneta u okviru kampusa;
- e-mail adresu oblika Vaše_korisničko_ime@uns.ac.rs uz sanduče za poruke ukupne veličine 12Mb.

Procedura za otvaranje korisničkog naloga se razlikuje za zaposlene i za studente.

Zaposleni
1. popunite zahtev za otvaranje korisničkog naloga (možete ga snimiti sa našeg sajta ili ga preuzeti u centralnoj čitaonici)
2. popunjen zahtev mora da potpiše šef katedre i da ga overi pečatom
3. popunjen, potpisan i overen zahtev donesite u prostorije ARMUNS-a na Fakultetu Tehničkih Nauka.

Studenti
2. popunjen zahtev mora da potpiše i overi bibliotekar u centralnoj čitaonici (potrebno je poneti člansku kartu ili indeks).
3. popunjen i potpisan zahtev odnesite u prostorije TMD-a (Fruškogorka 11), u kancelariju 107 kod prof. dr. Zore Konjović koja takođe mora da potpiše Vaš zahtev
4. popunjen zahtev sa oba potpisa donesite u prostorije ARMUNS-a na Fakultetu Tehničkih Nauka.

Za više informacija posetite sajt Univerziteta (CIT-UNS / ARMUNS).

Otvaranjem ovog naloga ujedno dobijate i nalog na servisu Eduroam.

Za samo otvaranje korisničkog naloga potreban je najmanje jedan radni dan. Nalog neće biti otvoren u slučaju nekompletnosti zahteva.