Početna > Vesti>

ERASMUS info-dan
i konsultacije za prijavu novih Tempus projekata

Obaveštavamo Vas da Tempus kancelarija organizuje mini-info sesiju na kojoj će biti predstavljen novi konkurs za institucije u okviru Erasmus Mundus programa (projekti za zajedničke master i PhD studije i mreže za razmenu).

Radionica će se održati u petak, 21. januara 2011. godine na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu u sali 30/I od 10.00 do 12.00 časova.

Istog dana u periodu od 14.00 do 16.00 časova ponuđena je i mogućnost da kolege koje pripremaju Tempus projekte za novi konkurs i žele individualne konsultacije, razgovaraju sa predstavnicima Tempus kancelarije.

Ako želite ovakve konsultacije molimo Vas da se obratite direktno Tempus kancelariji na mejl office@tempus.ac.rs do 20.01.2011. kako biste dogovorili tačno vreme razgovora.