Početna > Vesti>

Poziv za učešće na Okruglom stolu
„U spomen na Lazu Kostića“

Poštovane kolege,

Filozofski fakultet iz Novog Sada i Pokrajinski sekretarijat za kulturu obeležiće jubilej pesnika Laze Kostića održavanjem Okruglog stola „U spomen na Lazu Kostića“, na pesnikov rođendan 12. februara 2011. godine. Ovaj skup trebalo bi da okupi izučavaoce različitih aspekata Kostićevog dela. Predviđeno je da autori na skupu izlažu svoje prethodno neobjavljivane radove, koji će posle skupa biti objavljeni u tematskom zborniku koji će izdati Filozofski fakultet iz Novog Sada i Pokrajinski sekretarijat za kulturu.
Pozivamo Vas da uzmete učešća u radu ovog skupa. Molimo Vas da temu svog rada, kao i apstrakt i ključne reči dostavite najkasnije do 1. novembra, bilo na adresu Odseka za srpsku književnost (Odsek za srpsku književnost, Filozofski fakultet, Dr Zorana Đinđića 2, 21000 Novi Sad), bilo na faks Odseka (021 450-597), bilo elektronskim putem na adresu srpskaknj@ff.uns.ac.rs. Bez obzira na način slanja molimo Vas da obavezno naglasite (na pošiljci ili u subject-u pisma) da je reč o prijavi za skup. (Za eventualna dodatna obaveštenja možete se obratiti šefici Odseka za srpsku književnost Ljiljani Pešikan-Ljuštanović na adresu joljilja@gmail.com)
S poštovanjem,

Za Dekana Filozofskog fakulteta