Početna >
Novi rok za prijavu za portugalski na Filozofskom fakultetu
[rok: 9.02.2010.]

Spisak studenata koji su primljeni na portugalski (doc: 33KB)

Obaveštavaju se svi studenti Univerziteta u Novom Sadu da je u toku prijava za besplatan fakultativni kurs iz portugalskog jezika (Nivo A1) koji će biti organizovan u saradnji Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu i Instituta Camões.

Važne napomene:
1. Na kurs će biti primljeno 45 polaznika.
2. Mogu se prijaviti samo studenti UNS-a.
3. Prisustvo na prvom času je obavezno. Polaznicima koji ne budu prisutni na prvom času, neće biti omogućeno da dalje pohađaju kurs. Umesto njih biće primljeni drugi studenti.

Prijave za kurs slati na lp.novisad@gmail.com
Formular za prijavu možete preuzeti ovde.
Primljeni studenti biće obavešteni putem mejla, a spisak polaznika biće objavljen i na sajtu Fakulteta.
Rok za prijavu je 9. februar 2010. godine.

Časovi će se održavati po sledećem rasporedu:
ČETVRTAK 16.30-18.45 učionica 25/I

Prvi čas će se održati u ČETVRTAK, 11. februara 2010. godine.

Dodatna napomena:
Pohađanje kursa biće omogućeno i nastavnom osoblju UNS-a, ako bude zainteresovanih.
Molimo sve zainteresovane da ne šalju svoje prijave putem mejla, već da dođu na prvi čas i obrate se lično portugalskoj lektorki gospođici Mariani Farii.

Filozofski fakultet i Institut Camões