Početna > Vesti>

Ministar prosvete u poseti Filozofskom fakultetu

Početak nove akademske godine na Filozofskom fakultetu obeležila je i poseta prof. dr Žarka Obradovića, ministra prosvete u Vladi Republike Srbije i pomoćnika ministra prof. dr Slobodana Jaukovića.
Ministra i pomoćnika ministra u dekanatu su primili prof. dr Miroslav Vesković, rektor Univerziteta u Novom Sadu i prof. dr Ivana Živančević-Sekeruš, prodekanica za međunarodnu saradnju i nauku Filozofskog fakulteta.

Posle prijema, ministar i rektor obratili su se studentima i profesorima u Kino-sali Fakulteta. Oni su svečano pozdravili studente i poželeli su im srećan i uspešan početak nove školske godine. Bila je to i prilika da se brucoši, ostali studenti i profesori obrate ministru i rektoru i dobiju odgovore na pitanja koja se tiču studiranja, međunarodne saradnje sa visokoškolskim institucijama iz inostranstva i kvaliteta nastavnog procesa.