Početna > Vesti>

Savetovalište Centra za ratnu traumu iz Novog Sada, u saradnji sa Odsekom za psihologiju Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu, u utorak 21. decembra 2010 u 19:00h, organizuje predavanje "Osnovne postavke EMDR psihoterapije - Terapije reprocesiranja, AIP model, klinički i istraživački aspekti". Predavanje će biti održano na Filozofskom fakultetu u sali 30/I, a gosti predavači biće američki psiholog, psihoterapeut Roger Solomon, PhD, Senior Trener EMDR (PhD, Internacionalni senior trener EMDR Instituta, USA) i dr Vesna Bogdanović, lekarka, specijalista psihijatar i psihoterapeut (pnalitička psihologija i EMDR), magistar i doktor nauka, predsednica Asocijacije EMDR Srbija.