Početna >
Novi resursi Centra za razvoj karijere

Dragi studenti i diplomci,

Zahvaljujući donaciji USAID Programa za razvoj konkurentnosti, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata je za svoj prvi rođendan dobio nove resurse za korisnike.

Pozivamo vas da posetite novi, interaktivniji i sadržajniji internet portal Centra.

- Mogućnost pravljenja svog profila i ostavljanja biografije na sajtu Centra. Nakon registrovanja u Centru unesite na sajtu više informacija o sebi ili ostavite CV. Neka vas poslodavci lakse nađu!

- Registrovanjem na sajtu možete da pristupite opciji Download i skinete prezentacije kurseva i predavanja održanih u Centru.

Uskoro mnoštvo korisnih, stranih i domaćih knjiga iz oblasti poslovnih veština, komunikacije i razvoja karijere. Pogledajte spisak pod odeljkom Biblioteka.

Nove brošure sa savetima pri zapošljavanju i razvoju karijere. Preuzmite ih u Centru ili pogledajte pod odeljkom E- savetnik.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata/Centre for Career Development and Counseling
Univerzitet u Novom Sadu/University of Novi Sad Dr Ilije Đuričića 3 21000 Novi Sad Srbija/Serbia

Tel. +381 21 485 20 41
Fax. +381 21 450 418