Početna >
Edukaciona nedelja za studente „AIESEC Week“ od 05. do 10. oktobra 2009.

Dragi studenti i diplomci,

Međunarodna studentska organizacija AIESEC, za vas je pripremila edukacionu nedelju pod nazivom „AIESEC Week“ od 05. do 10. oktobra 2009. godine. Zanimljiva predavanja i radionice raspoređene su tematski na 5 dana sa ciljem da vas edukuju na pravi nacin o temama vezanim za licni razvoj pojedinca, vestine uspeha, liderstvo, odrziv razvoj. Petog dana imate priliku da se upoznate sa konkretnom primenom spomenutih tema u praksi i mogucnosti razvoja karijere, na predavanju kompanije Hinttech.

Za pojedine radionice potrebno je popuniti i poslati aplikacijukoju možete skinuti ovde [aplikacija za radionice], a možete je zatražiti na aiesec.week.ns at gmail.com

Više informacija na www.ns.aiesec.org.rs pod projekti.

Dragan Malić
Organization committee president AIESEC WEEK 2009
Local Committee Novi Sad
AIESEC Serbia