O Centru
   Cenovnici i način plaćanja
   Kontakt i prijava

Početna > Fakultet > Centar za jezike >
Bliže informacije o načinu prijave za proveru znanja stranog jezika

Kako bi pristupio proveri znanja odgovarajućeg stranog jezika, student doktorskih studija treba da predmetnom nastavniku ili koordinatoru stručnog aktiva podnese pisanu prijavu, uz koju je dužan da priloži potvrdu o izvršenoj uplati celokupnog iznosa cene provere na račun Centra za jezike.

Provera znanja stranog jezika za studente doktorskih studija se organizuje dva puta godišnje – u septembru i oktobru, odnosno u januaru i februaru. Bliže informacije o mestu i vremenu održavanja ove provere student može potražiti na sajtu Centra ili dobiti od predmetnog nastavnika ili koordinatora stručnog aktiva.

O ishodu provere predmetni nastavnik sačinjava zapisnik koji zajedno sa prijavom studenta podnosi administrativnoj službi Centra.

Obrazac prijave može se preuzeti pod Obrasci na sajtu Centra.

Informacije o ceni prijave može potražiti na sajtu Centra pod Cenovnici i način plaćanja.