Početna >

Tribina Odseka za psihologiju na temu
"Od laganja samog sebe do odlaganja"

Gosti tribine će biti Jana Kukić i Svetlana Marčeta iz TIM centra. U nastavku slede njihove kratke biografije i rezime tribine.

Jana Kukić i Svetlana Marčeta su završile master studije psihologije na Filozofskom Fakultetu u Novom Sadu. Rade u TIM Centru, konsultantskoj kući koja pruža usluge iz domena primenje psihologije. Jana i Svetlana kao psiholozi, HR konsultanti i sertifikovani treneri se bave razvojem, motivisanjem i unapređenjem drugih. Neke od oblasti kojima se bave u trening programima su prevazilaženje odlaganja, radna efikasnost, samomotivisanje, asertivna komunikacija.

Tema o kojoj ćemo pričati je odlaganje – koje aktivnosti i zašto najčešće odlažemo, kako sebe obmanemo da ne izvršavamo obaveze baš onda kada je vreme za rad i na koji način možemo prevazići ovo nekonstruktivno ponašanje.

Predavanje je interaktivno i sadrži praktičan deo koji pored tehnika i saveta za uspešno savladavanje odlaganja, obuhvata i individualni rad - kreiranje ličnog akcionog plana

Vidimo se u sredu, 25.4.2018. u 17h u Svečanoj sali Filozofskog fakulteta.