Početna > Vesti>

POZIV ZA PRILOGE ZA PRVI BROJ ČASOPISA ZBORNIK ZA JEZIKE I KNJIŽEVNOSTI FILOZOFSKOG FAKULTETA U NOVOM SADU

CALL FOR PAPERS FOR THE FIRST NUMBER OF THE JOURNAL FOR LANGUAGES AND LITERATURES OF THE FACULTY OF PHILOSOPHY IN NOVI SAD

Krajem 2010. godine Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu pokrenuo je novi časopis Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu koji će izlaziti jednom godišnje. Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu je časopis koji objavljuje radove iz oblasti jezika i književnosti, osim metodike nastave jezika i književnosti. Pozivamo vas da svojim prilogom doprinesete kvalitetu našeg časopisa. Više informacija o časopisu i tehnička uputstva za pripremu rukopisa dostavljamo u prilogu. Rok za predaju radova za prvi broj Zbornika za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (za 2011. godinu) je 15. avgust 2011. godine.

Očekujemo vaše priloge.

UPUTSTVO ZA PRIPREMU RUKOPISA
MODEL ZA TEHNIČKO UREĐENJE RUKOPISA

The Faculty of Philosophy, University of Novi Sad, Serbia, founded a new journal Zbornik za jezike i književnosti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu (The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad) at the end of 2010. The Journal will be published once a year. The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad publishes papers in the field of language and literature, except teaching methodology. We gladly invite you to send your paper and contribute to the quality of our Journal. More information about our Journal and our submission policy are presented in the attachment. Submission deadline for the first number of The Journal for Languages and Literatures of The Faculty of Philosophy in Novi Sad  is August 15, 2011.

Looking forward to hearing from you,

SUBMISSION POLICY
MODEL FOR THE PREPARATION OF PAPERS