Početna > Vesti>

KURS PORTUGALSKOG JEZIKA NA FILOZOFSKOM FAKULTETU

Obaveštavaju se svi studenti i zaposleni na Univerzitetu u Novom Sadu da je u toku prijava za početni kurs (A1 nivo) i produžni kurs portugalskog jezika (A2 nivo) koji će biti organizovani u saradnji Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu i Instituta Camoẽs.

Važne napomene:

• Kurs će početi 1. decembra i trajaće do 31. maja 2011. godine i održavaće se u večernjim časovima.
  • Na početni kurs će biti primljeno 60 polaznika, koji će biti raspoređeni u dve grupe.
  • Za produžni kurs mogu de se prijave svi zainteresovani koji su prošle godine pohađali početni kurs na Filozofskom fakultetu, kao i oni kandidati koji nisu pohađali ovaj kurs ali imaju predznanje iz portugalskog jezika. Broj polaznika na produžnom kursu nije ograničen.
  • Početni i produžni kurs će se naplaćivati i koštaće SAMO 1,500 dinara po polazniku za CEO KURS.

Prijave za kurs slati na radmila.bodric at gmail.com
Formular za prijavu možete preuzeti OVDE.
Rok za prijavu je 24. novembar 2010. godine.

Dodatna napomena: Kandidati će o prijemu biti obavešteni putem mejla a spisak će biti objavljen i na sajtu Fakulteta. O terminima pohađanja kursa, kao i o terminima i uslovima uplate polaznici će biti blagovremeno obavešteni.

Filozofski fakultet i Institut Camoẽs